1. در قسمت «ورود» با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد محیط کاربری خود می‌شوید. در محیط کاربری در بخش منوی بالای سایت، آیتمی تحت عنوان «دوره‌های آموزشی» اضافه شده است. وقتی به آیتم دوره‌های آموزشی نزدیک می‌شوید زیر منویی باز می‌شود و عنوان دوره آموزشی شما مشاهده می‌گردد. روی دوره آموزشی خود کلیک کنید.

2. در صفحه مربوط به دوره توضیحات دوره نمایش داده شده است. اگر با دکمه ثبت‌نام در دوره روبرو شدید روی آن کلیک کرده و از بخش «محتوای دوره» که در پایین توضیحات نمایش داده شده درس اول را انتخاب و وارد توضیحات درس مربوط شوید.

3. فایل‌های مربوط به هر درس در توضیحات درس نمایش داده شده است. برای دانلود هر کدام روی لینک مربوطه کلیک نمایید. انتخاب دروس به ترتیب بوده و تا دروس قبلی را نگذرانده باشید اجازه مشاهده دروس بعدی را نخواهید داشت.

4. در پایین برخی دروس دکمه «آپلود» قرار داده شده که برای ارسال فایل تکالیف دانشجویان اختصاص داده شده است. فایل مورد نظر را انتخاب و روی دکمه آپلود کلیک نمایید. بعد از آپلود فایل یکبار آن را کنترل نموده و در صورت اشتباه در انتخاب می‌توانید آن را حذف و فایل صحیح را بارگذاری نمایید.

5. اگر در درسی آزمون قرار داده شده در آزمون آن شرکت نمایید. با زدن دکمه «شروع آزمون» وارد آزمون شده و به ترتیب به سوالات نمایش داده شده پاسخ دهید. در پایان می‌توانید نمره آزمون و جواب‌های صحیح را نیز مشاهده نمایید.

6. هرگونه سوال و دیدگاه خود را از طریق ایمیل زیر ارسال نمایید تا مورد بررسی قرار گیرد:

Morad.hamzehli@gmail.com

 

برای دریافت فایل PDF راهنما بروی لینک زیر کلیک نمایید.

راهنمای شرکت در دوره

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

مرادعلی حمزه‌لی